• Konkurs Oszczędzania

• SKO TO JEST TO!

Z nowym rokiem szkolnym pełną parą ruszamy, o oszczędzaniu nie zapominamy!!!

Miesiąc: październik

• tydzień oszczędzania (od 10-14)
          • konkurs na najfajniejszy wierszyk o oszczędzaniu

Miesiąc: listopad

• tydzień oszczędzania (od 7-14.11)
          • rozpoczynamy drugą edycję akcji:"Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę". Zbieramy karmę dla zwierzaków ze schroniska
          • uczestniczymy w ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza"

Miesiąc : grudzień

• tydzień oszczędzania (od 5-9.12)
          • spotkanie z opiekunem schroniska, przekazanie karmy dla zwierząt  ​

Zapraszamy!!!!

Opiekunowie SKO: Agnieszka Nowak, Alina Karaszewska

Wyniki konkursów!!!

• Konkurs na najfajniejszy wierszyk o oszczędzaniu!

I miejsce dla Kewina Sobczak z klasy 5/6ua

Szkolna kasa oszczędności

Przynosi nam dużo radości

Uczy nas, że oszczędzanie

To odpowiedzialne jest zadanie

Żeby mieć milionów sto

Dziś oszczędzaj w SKO

Będziesz wnet bogaczem wielkim

No i kupisz sobie żelki

By mieć kasy, że ho ho

To oszczędzaj w SKO!

Wyróżniono także Paulinę Gajda z klasy IIug oraz Dominika Kobiałka i Wiktorię Gajda z klasy 1-3 a.

• Uczestniczymy w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza!

Tegoroczna akcja znów była zakończona sukcesem. Zebraliśmy 4172 monet co daje kwotę 110 zł i 15 groszy!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję,  szczególnie Pawłowi Piorunowskiemu, Adzie Horny z klasy IIug oraz klasom 5/6ua, 1/3a, 5/6u, 1/3u.

• Uczestniczymy w drugiej edycji akcji  "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę"

Po raz kolejny uczestniczyliśmy w akcji "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę". Dziękujemy społeczności szkolnej za zaangażowanie, a w szczególnosci klasie 5/6ua, 1/3a, 12/3 u oraz Pawłowi Piorunowskiemu z klay IIug oraz Dominikowi z klasy 4/5/6.

• Podsumowanie konkursu "Tydzień Oszczędzania"

Bezapelacyjnie najlepiej oszczędzającą klasą w konkursie "Tydzień oszczędzania" w I półroczu została klasa 5/6u pani Hanny Kowalskiej- Spyra. Nagrodzono Dorotkę Słupik, Patryka Hamerla, Halszkę Gruca, Natalię Gałas. Wyróżniono także klasę SPDP pani Agnieszki Smołka, a zwłasza Pawła Bądyrę. Nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do dalszego systematycznego oszczędzania.

Ogłaszamy nowe konkursy i zapraszamy do sytematycznego oszczędzania!!!

Miesiąc: kwiecień

• kontynuacja konkursu "Tydzień Oszczędzania"
          • Zbiórka nakrętek plastikowych w ramach akcji Pomagamy zwierzętom i wspieramy Punkt Przetrzymań Znalezione Psy w Czerwionce-Leszczynach prowadzony przez pana Ireneusza Piontka​

Zapraszamy do udziału w akcji (nakrętki przekazujemy pani Alinie Karaszewskiej lub pani Agnieszce Nowak)