Przypomnienie zasad przynoszenia urządzeń elektronicznych do Szkoły.

Przypominamy wszystkim rodzicom i opiekunom:
Uczniowie przynoszą do szkoły telefony komórkowe, odtwarzacze i inny sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność, za zgodą rodziców. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie, zagubienie czy kradzież sprzętu przynoszonego przez uczniów.

Przypominamy wszystkim rodzicom i opiekunom:

W przypadku nieprzestrzegania przepisów prawa odnośnie używania telefonów na lekcjach, w czasiwe przerw, jak równiez po zakończonych lekcjach, telefon może zostać zatrzymany przez nauczyciela i oddany do depozytu do Dyrektora Szkoły. Rodzic będzie musiał odebrać go osobiście.

Proszę również pamiętać o tym, że nagrywanie dźwięku i obrazu za pomocą telefonu, dyktafonu, odtwarzacza MP3 czy aparatu fotograficznego jest możliwe jedynie za zgodą osoby nagrywanej lub fotografowanej. Niedopuszczalne jest nagrywanie lub fotografowanie sytuacji niezgodnych z powszechnie przyjętymi normami etycznymi i społecznymi oraz przesyłanie treści obrażających inne osoby.