• Spotkanie świąteczne z uczniami SP nr 1 w Leszczynach

• Dnia 8 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie mikołajkowe z uczniami klas pierwszych SP nr 1 w Leszczynach. Podczas spotkania dzieciaki zobaczyły przedstawienie pt:,, Nadciąga Buka czyli co naprawdę spotkało pomocników Świętego Mikołaja" oraz wzięły udział w mikołajkowych zabawach z chustą. Wszyscy razem doskonale się bawili w świątecznej, mikołajkowej atmosferze.

• PODZIĘKOWANIA

• Serdecznie wszystkim  gratuluję wyniku i bardzo dziękuję za doskonałe przygotowanie i organizację KIERMASZU ADWENTOWEGO.

W szczególności bardzo dziękuję koordynatorom kiermaszu: pani Agnieszce Snopek, Agnieszce Smołka, Agnieszce Wowra, Marzenie Bartoszek za ogromne zaangażowanie i kreatywność oraz umiejętność zainspirowania do pracy innych:)

Dziękuję za wspaniałą pracę przy przygotowaniach do kiermaszu pani Basi Bańczyk, Danucie Sarwa, Danucie Duczmal-Szymik, Beacie Frycz, Beacie Gajek, Ewelinie Burzyk, Magdalenie Krauze, Wandzie Kurpanik. Słowa podziękowania kieruję również do pana Tomka Czaja, Magdaleny Hałas, Doroty Jankowskiej, Asi Zimończyk, Beaty Mentel i wszystkich pracowników którzy wsparli tą inicjatywę:)

Serdecznie dziękuję naszym wspaniałym rodzicom pani Asi Warzecha i Beacie Biernot, które od lat angażują się w sprawy szkoły i również w tym roku nas nie zawiodły. Dziękuję również za pomoc pani Natalii Plucińskiej, panu Dawidowi Bienias, państwu Podlejskim, Kus, Cichoń i Kalinowskim :)

Dziękuję za sprzedaż przy kościele Paniom: Marta Palarz, Justyna Kuśka, Ilona Gałas, Anna Barzyńska, Aneta Piorunowska, Justyna Kot, Beata Biernot.

Mam nadzieję że w przyszłym roku pójdzie nam równie dobrze jeśli nie lepiej ;)

Beata Zich

Dyrektor ZSS