• Dzień Francuski

• 19 czerwca 2024 roku odbył się długo oczekiwany Dzień Języka Francuskiego, zorganizowany w ramach programu FERS. Wydarzenie miało na celu promocję języka francuskiego oraz kultury francuskojęzycznej, a także integrację uczniów i nauczycieli.

Klasy 7a i 6b przygotowały wspaniały pokaz, który przeniósł nas prosto do serca Paryża.Podczas wydarzenia mieliśmy okazję poznać ciekawe fakty o języku francuskim oraz spróbować przepysznych francuskich specjałów. Croissanty, bagietki, sery i inne przysmaki były absolutnym hitem!

Vive la France! 🇫🇷❤️

• Nagłówek