• Pożegnanie z Maltą

• Goodbye Malta, hello school!! Nasz kurs językowy dobiegł końca! To był niezwykle intensywny czas podnoszenia swoich kompetencji językowych, doświadczania dziedzictwa kulturowego, zwyczajów i tradycji Malty. Wyjazd był dla nas fantastycznym połączeniem zdobywania umiejętności językowych, podróżowania oraz nawiązywania nowych międzynarodowych znajomości. Już wkrótce podzielimy się tym z Wami.

• Wyjazd nauczycieli na Maltę

• Hello, Hello! Greetings from Malta! 🌞🇲🇹

We flew to hot Malta to learn English for you because "Creative teatchers are creative students".

Od poniedziałku bierzemy udział w 2 tygodniowym kursie językowym: "Rozwijanie płynności i doskonalenie umiejętności i wiedzy językowej" na Malcie w ramach projektu „Kreatywni nauczyciele to kreatywni uczniowie”! Dzięki dofinansowaniu programu przez FERS mamy okazję podnosić swoje kompetencje językowe i doświadczać dziedzictwa kulturowego Malty.

• ul. Przedszkolna 1