• Pożegnanie z Rumunią

• 12.10.2024 nauczyciele naszej szkoły zakończyli wizytę w Rumunii (job shadowing) w ramach projektu ,,Kreatywni nauczyciele to kreatywni uczniowie"( dofinansowanie programu przez FERS)

Dziękujemy nauczycielom

Central CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1, BUCUREȘTI za gościnność, wymianę doświadczeń, nawiązanie współpracy oraz pokazanie uroków Bukaresztu.

• Pozdrowienia z Rumunii

• Bună dimineaţa

Pozdrowienia z Rumunii.

Nasi nauczyciele już po raz trzeci uczestniczą w zagranicznym wyjeździe, tym razem w ramach job shadowing w projekcie „Kreatywni nauczyciele to kreatywni uczniowie”. Dzięki dofinansowaniu przez FERS mają możliwość obserwowania zajęć z uczniami z niepełnosprawnościami w Centrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1, București

Udział w spotkaniach i obserwacjach lekcji to doskonała okazja do rozwoju kompetencji językowych, metodycznych i technologicznych. Zdobyte doświadczenia przyczynią się do zwiększenia efektywności nauczania oraz podniesienia jakości pracy naszej szkoły.

• ul. Przedszkolna 1