• Spotkanie Klubu Rodzica

• Na ostatnim Klubie Rodzica, gościliśmy Panie z Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, które przybliżyły nam z jakich ulg i uprawnień mogą korzystać osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Zwróciły również uwagę na rodzaje oraz jakość dokumentów, które należy dołączyć do wniosku, gdy ubiegamy się o orzeczenie. Odpowiedziały w sposób kompetentny i bardzo wyczerpujący na wszelkie nurtujące pytania osób uczestniczących w spotkaniu.

Na kolejny Klub Rodzica zapraszamy w styczniu.

• ksiązka, choinka
          • Organizacja zajęć od 20 grudnia

• Na podstawie rozporządzenia MEiN z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19 od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 9 stycznia 2022 r. zajęcia w naszej szkole będą prowadzone na dotychczasowych zasadach czyli w szkole.

• Mikołaj
          • Sportowy Turniej Mikołajkowy

• W naszej szkole odbył się Sportowy Turniej Mikołajkowy. Uczestniczyły w nim klasy młodsze, a klasy starsze 7u i 2/3z, jako wolontariusze towarzyszyły wszystkim uczestnikom. Wspólnie zobaczyliśmy bajkę "Historia Świętego Mikołaja", a później rozpoczął się turniej. Każda z klas miała do pokonania tor przeszkód. Za dobrze wykonane zadanie zawodnicy zbierali elementy puzzli, które złożone układały się w postać Mikołaja.

Pod koniec zawodów na wszystkich czekała niespodzianka!

Spotkanie z Mikołajem!!! Wszyscy na niego czekali z niecierpliwością.!

• Bajkowe Koło Fortuny

• W piątek 4 grudnia najmłodsze klasy uczestniczyły w Bajkowym Kole Fortuny.

Uczestnicy musieli wykazać się znajomością bajek i baśni.

Wykonali wiele zadań, rozwiązali trudne zagadki i wspaniale się bawili.

Koło fortuny nam sprzyjało !

Agnieszka Wowra