Rozkwitnij, gdzie Cię Bóg zasadził” – i właśnie tak rozkwitły talenty naszych uczniów!
Z ogromną radością dzielimy się wspaniałą wiadomością. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w diecezjalnym konkursie pt: „Rozkwitnij, gdzie Cię Bóg zasadził” organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach. Konkurs zgromadził wiele wyjątkowych i pełnych serca prac, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z sukcesu naszej uczennicy Sandry, która zdobyła III miejsce! Sandra w swoją pracę włożyła cały swój talent i kreatywność, a efekt zachwycił jury konkursowe. Słowa uznania należą się również naszym pozostałym uczestnikom: Paulinie, Antkowi oraz Martynie, którzy także zostali docenieni za swoje zaangażowanie i piękne prace. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom! Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej wiary we własne możliwości. Barbara Bańczyk