• Sprzątanie Świata

• Jak co roku we wrześniu nasza szkoła wzięła udział w akcji „Sprzątanie Świata". Uczniowie pod opieką wychowawców z zapałem przystąpili do sprzątania terenów wokół szkoły i stawu przy Zameczku. Podczas akcji udało się zebrać kilkanaście worków śmieci, w tym plastikowe butelki, papierki, puszki, kapsle i inne odpady. Dzięki wspólnemu wysiłkowi teren został uporządkowany, a uczniowie mieli okazję zwiększyć swoją świadomość ekologiczną.

Działanie to nie tylko przyczyniło się do poprawy stanu środowiska, ale także wzmocniło poczucie odpowiedzialności za czystość i ochronę przyrody wśród młodzieży.

• Otwarte główne wejście do budynku

• 26 września 2024r. zostanie otwarte główne wejście do budynku szkoły od strony ul. Przedszkolnej.

Prosimy rodziców i uczniów o korzystanie z wejścia głównego.

• ul. Przedszkolna 1