• ZIMOWE BAJKOWISKO

• Głośne czytanie dzieciom jest niezaprzeczalną zaletą. Każdemu małemu czytelnikowi przynosi ogromną radość i pozostawia cudowne wspomnienia. Rozwija myślenie i kształtuje język, pobudza wyobraźnię, jest źródłem rozrywki i radości.

Rozpoczęliśmy w naszej szkole specjalny cykl spotkań. W minionym tygodniu odwiedzili nas goście i przeczytali ulubione bajki.

Wszystkim serdecznie dziękujemy! <3

• „Najładniejsze pierniki świąteczne”

• W szkolnym „kąciku świątecznym” podsumowany został konkurs na „Najładniejsze pierniki
            świąteczne”. Wzięło w nim udział 14 klas. Wybór był bardzo trudny ponieważ wszystkie pierniczki i