• Warsztaty wielkanocne

• KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

4 kwietnia 2023 r. gościliśmy w naszej szkole Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Książenicach, które poprowadziły warsztaty wielkanocne.Dzieci podczas spotkania poznały nie tylko najważniejsze obyczaje związane z Wielkanocą ale także z wielkim zaangażowaniem lepiły z masy marcepanowej wielkanocne zajączki, kurki, jajeczka i ozdabiały według własnego pomysłu. Grupa starsza wykazała się pomysłowością, tworząc koszyczki z gałązek bazi, forsycji, bukszpanu, piórek, kolorowych kwiatów itp. oraz zdobieniem jajek. Udział w warsztatach dostarczył dzieciom wiele przyjemnych doznań estetycznych. Wszyscy doskonale się przy tym bawili! Na zakończenie zostaliśmy obdarowani babeczkami wielkanocnymi przygotowanymi przez Panie z Koła Gospodyń. W podziękowaniu za wizytę i przyjemnie spędzony czas, dzieci wręczyły paniom dyplom oraz upominki.

Serdecznie dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Książenicach za przybycie, poświęcony czas oraz przeprowadzenie ciekawych warsztatów.