• Dodatkowe dni wolne

• Po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. W. Sherborne ustalił dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych w roku szkolnym 2023/2024 w dniach

2, 3 listopada 2023 r

2 maja 2024r.

31 maja 2024 r.

Jednocześnie informujemy że w podane powyżej dni będzie możliwości udziału uczniów w zajęciach opiekuńczych.

• Nauczycielka ZSS im. W. Sherborne nominowana do tytułu Nauczyciel Jutr@

• Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa że nasza nauczycielka Pani Dominika Siwek spośród licznego grona kandydatów dostała się do ścisłego grona finalistów i została nominowana do tytułu Nauczyciel Jutr@.

Nauczyciel Jutr@ to osoba, która stawia potrzeby swoich uczniów i uczennic w centrum uwagi, podąża za ich zainteresowaniami, a współpracę z nimi opiera na partnerskiej relacji. Nierzadko uczy się od swoich uczniów. Dobrze odnajduje się w cyfrowym świecie i ma odwagę uczyć uczniów jak się w nim bezpiecznie poruszać. Dzięki temu jest bliżej nich i lepiej rozumie ich rzeczywistość.

Pani Dominiko jeszcze raz serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych, licznych sukcesów :):):)

Więcej:  https://glos.pl/znamy-juz-nazwiska-finalistow-naszych-konkursow-nauczyciel-roku-2023-i-nauczyciel-jutr

• Godzina dostępności nauczycieli

• Szanowni Rodzice i Uczniowie,