• Spotkanie Świąteczne

• 13 grudnia, nasza szkoła zamieniła się w  prawdziwy raj świątecznych inspiracji i wspólnego świętowania

W trakcie spotkania świątecznego jako uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły razem z rodzicami i zaproszonymi gośćmi mogliśmy celebrować wyjątkowy czas przedświąteczny. Choć za oknem mroźnie, w naszych sercach rozkwitała ciepła atmosfera i radosny nastrój.

Podczas  świątecznego spotkania mogliśmy cieszyć się pięknymi występami artystycznymi, śpiewem kolęd oraz wspólnym dzieleniem się radością. 🎭🎤 To wyjątkowy czas, kiedy szkoła staje się miejscem pełnym magii, wzruszeń i wspólnego świętowania.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym spotkaniu! Niech te świąteczne chwile pozostaną w naszych sercach, przynosząc nam radość i ciepło na każdy dzień. 🌠❤️🎄

• Dzień Patrona Szkoły

• 27 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Uczniowie zarówno klas młodszych, jak i starszych najpierw obejrzeli krótką prezentację przedstawiającą sylwetkę Weroniki Sherborne oraz przybliżającą Metodę Ruchu Rozwijającego, którą nasza Patronka wypracowała ćwicząc z dziećmi. Metoda ta jest bardzo prosta, naturalna i polega na zabawie ruchowej. Dzieci, ale też i dorośli podczas ćwiczeń doświadczają, co to znaczy czuć się dobrze we własnym ciele, poznają siebie, swoje możliwości i ograniczenia, poznają innych, uczą się aktywnego i twórczego życia. Następnie każdy z nas miał możliwość uczestniczenia w zajęciach Metodą Ruchu Rozwijającego, które sprawiły nam wiele radości.